O nas

Nasza historia to podróż pełna smaków, zaczynająca się od miłości do autentycznych amerykańskich dań i wyjątkowej obsługi.

Nasza Restauracja

Projektując Tom’s Diner zadbaliśmy o każdy szczegół, by nasza restauracja zawierała wszystko to co amerykańskie

Nasza amerykańska restauracja wyróżnia się przytulnym, retro designem, zainspirowanym klasycznymi dinerami i rustykalnymi grillowniami. 

Czerwone siedzenia, białe ceramiczne kubki oraz drewniane stoły tworzą przyjemną atmosferę, podkreślającą autentyczność amerykańskiego klimatu. Całość dopełniają kultowe elementy kultury amerykańskiej takiej jak klasyczny amerykański Chopper czy flaga USA, tworzące niepowtarzalną estetykę, która przenosi gości w czas i przestrzeń amerykańskiej kultury kulinarnej.

Co nas wyróżnia?

Oryginalne receptury i tradycyjne składniki!

Nasz nieformalna atmosfera, przyjazne podejście do klientów oraz serwowanie klasycznych amerykańskich potraw, takich jak hamburgery, steki dania z grilla to to co doskonale opisuje! Duże porcje i hojność w podawaniu jedzenia, podkreślające amerykański styl kulinarny to jedna z wielu naszych zalet. 

Na pierwszym miejscu stawiamy na dostarczenie klientom przyjemnego doświadczenia, często zachęcając do swobodnego spędzania czasu przy stole.

Amerykański styl

Nasz nieformalna atmosfera, przyjazne podejście do klientów oraz serwowanie klasycznych amerykańskich potraw, takich jak hamburgery, steki czy dania z grilla to to co doskonale nas opisuje! Duże porcje i hojność w podawaniu jedzenia, podkreślające amerykański styl kulinarny to jedna z wielu naszych zalet.

Przyjazna atmosfera

Na pierwszym miejscu stawiamy na dostarczenie klientom przyjemnego doświadczenia, często zachęcając do swobodnego spędzania czasu przy stole. Posiadamy również kącik zabaw dla dzieci z podglądem na żywo!